O nas

JAKOŚĆ, FUNKCJONALNŚĆ I ERGONOMIA

Tworzymy modne, funkcjonalne oraz służące długie lata meble do Twojej kuchni. Opieramy się o najnowocześniejsze technologie oraz korzystamy z materiałów renomowanych firm.

Do wyrobu mebli używamy surowców:

Najwyższa jakość mebli kuchennych na wymiar

Najwyższej jakości

Atestowane meble kuchenne

Z atestami

Meble kuchenne odporne na wodę

Odpornych
na wodę

Meble kuchenne odporne na tłuszcz

Odpornych
na tłuszcz

Meble kuchenne odporne na środki chemiczne

Odpornych
na śordki
chemiczne

Meble kuchenne odporne na wysokie temperatury

Wytrzymałych
na wysokie
temperatury

  

Doświadczenie i mnogość rozwiązań

Wyjątkowy design w Twojej kuchni jest możliwy za sprawą naszej firmy. Działamy na rynku nieprzerwanie od 1988 roku. Specjalizujemy się w tworzeniu oryginalnych mebli do kuchni, a także innych pomieszczeń w domu, mieszkaniu czy też biurze. Kuchnie dostosowane są do indywidualnych potrzeb i oczekiwań każdego Klienta. Zależy nam na jak najlepszej opinii użytkowników mebli.

Tworzymy kuchnie o tradycyjnym wyglądzie, ale również kuchnie nowoczesne, klasyczne, meble łazienkowe i do innych pomieszczeń. Służymy pomocą przy aranżacji wnętrz. Oferujemy szeroką gamę kolorystyczną lakierów oraz liczne modele i wzory do wyboru. Nasz zespół składa się z profesjonalnych projektantów, którzy dzięki zdobytej wiedzy i długoletniemu doświadczeniu wykonają i przedstawią realistycznie wykonany projekt kuchni w trójwymiarowej (3D) wizualizacji komputerowej. W projekcie uwzględnione mogą zostać plany położenia płytek oraz niezbędnych instalacji.

Bazując na technologiach XXI wieku oraz korzystając z materiałów pochodzących od najlepszych firm, tworzymy wysokojakościowe meble kuchenne, które z całą pewnością posłużą każdemu na długie, długie lata.

0

Lat na rynku

0

Zrealizowanych zamówień

0

Miesiące gwarancji

0

% zadowolonych Klientów

Opinie o nas

Pracujemy na akcesoriach
renomowanych firm

Nasze wnętrza współgrają
z różnymi producentami AGD