Meble kuchenne Konin

Nasz cel to zadowolony Klient

Szukasz wyjątkowych, a zarazem oryginalnych mebli kuchennych w Koninie? Świetnie się składa! Koniecznie zapoznaj się z bogatą ofertą naszej firmy. Jesteśmy producentem mebli na wymiar, pod indywidualne zamówienie Klienta. Działamy na rynku gospodarczym od 1988 roku. Przez ten czas zdobyliśmy ogromne doświadczenie, wiedzę i umiejętności. W dalszym ciągu dbamy o intensywny rozwój firmy i pracowników, aby stale utrzymać wysoki poziom wykonania naszych prac, realizacji zleceń. Zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu każdego Klienta, chcemy w pełni spełnić Jego oczekiwania i wymagania. Pragniemy, by nasze meble kuchenne Konin odznaczały się jak najwyższym poziomem. U nas Klient jest najważniejszy – traktowany zawsze priorytetowo.

Meble kuchenne Konin
– wybór na długie lata

Tworzymy kuchnie klasyczne, tradycyjne, nowoczesne, a także meble łazienkowe i do innych pomieszczeń. Korzystamy z innowacyjnych rozwiązań, ale mamy tradycyjne podejście do jakości.

Do naszych zadań należą:

  • dojazd do Klienta,
  • wykonywanie dokładnych pomiarów;
  • przygotowywanie projektów przedstawiających nowoczesną, trójwymiarową technologię.

Istnieje również możliwość wykonania planu położenia płytek czy niezbędnych instalacji. W wersji finalnej przystępujemy do produkcji, a następnie montażu mebli kuchennych i innych.

Do wyrobu mebli używamy surowców:

Najwyższa jakość mebli kuchennych na wymiar

Najwyższej jakości

Atestowane meble kuchenne

Z atestami

Meble kuchenne odporne na wodę

Odpornych
na wodę

Meble kuchenne odporne na tłuszcz

Odpornych
na tłuszcz

Meble kuchenne odporne na środki chemiczne

Odpornych
na śordki
chemiczne

Meble kuchenne odporne na wysokie temperatury

Wytrzymałych
na wysokie
temperatury

  

W codziennej pracy, od wielu lat, bazujemy na surowcach i materiałach najwyższej jakości, które spełniają wszelkie normy i atesty. W związku z tym nasze kuchnie Konin wykazują dużą odporność na działanie takich czynników jak: tłuszcze, woda, środki chemiczne używane w gospodarstwie domowym oraz wysoka temperatura.

Dbamy o to, aby meble kuchenne naszej produkcji były funkcjonalne i ergonomiczne. Stosujemy nowoczesne rozwiązania, aby ułatwić użytkowanie i codzienne życie. Dzięki naszym meblom każde pomieszczenie nabierze nowego, niepowtarzalnego designu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, oferujemy meble wraz z zabudową AGD wszystkich marek dostępnych na rynku krajowym. Jeśli chcesz cieszyć się długowiecznością i estetyką mebli w swojej kuchni, skontaktuj się z nami. Chętnie doradzimy, udzielimy pomocy i wsparcia. Razem stworzymy meble Twoich marzeń!

Meble kuchenne Konin
0

Lat na rynku

0

Zrealizowanych zamówień

0

Miesiące gwarancji

0

% zadowolonych Klientów

Mapka lokalizacyjna
Opinie o nas

Pracujemy na akcesoriach
renomowanych firm

Nasze wnętrza współgrają
z różnymi producentami AGD

Nasze usługi świadczymy
w obrębie całej Polski jak i zagranicą