Toruń

Kuchnie Toruń

Meble najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach

Chcesz, by Twoja kuchnia miała atrakcyjny design, a przy tym była w zasięgu Twojego budżetu? Z nami jest to możliwe! Działamy na rynku nieprzerwanie od 1988 roku. Specjalizujemy się w tworzeniu oryginalnych mebli do kuchni, a także innych pomieszczeń w domu, mieszkaniu czy też biurze. Kuchnie Toruń dostosowane są do indywidualnych potrzeb i oczekiwań każdego Klienta. Zależy nam na jak najlepszej opinii użytkowników mebli.

Inwestycja na długie lata

Bazujemy na nowoczesnych technologiach z ostatnich lat. Korzystamy z materiałów pochodzących od najlepszych dostawców. Dzięki temu tworzymy wysokojakościowe meble kuchenne Toruń, które z pewności posłużą Ci przez wiele, wiele lat.

Kuchnie Toruń – Różnorodność barw, wzorów i stylów

Tworząc nasze meble kuchenne, mamy na uwadze to, z jakimi czynnikami będą się one stykać. Użyte do produkcji materiały posiadają wszelkie atesty i spełniają obowiązujące normy oraz są odporne na działanie czynników, takich jak: woda, tłuszcz, różnego rodzaju środki chemiczne używane w gospodarstwie domowym, wysoka temperatura.

Tworzymy:

  • kuchnie o tradycyjnym wyglądzie;
  • kuchnie nowoczesne;
  • kuchnie Toruń klasyczne;
  • meble łazienkowe;
  • meble do innych pomieszczeń.

Do wyrobu mebli używamy surowców:

Najwyższa jakość mebli kuchennych na wymiar

Najwyższej jakości

Atestowane meble kuchenne

Z atestami

Meble kuchenne odporne na wodę

Odpornych
na wodę

Meble kuchenne odporne na tłuszcz

Odpornych
na tłuszcz

Meble kuchenne odporne na środki chemiczne

Odpornych
na środki
chemiczne

Meble kuchenne odporne na wysokie temperatury

Wytrzymałych
na wysokie
temperatury

  

Aranżowanie wnętrz to nasza specjalność, szczególnie jeśli chodzi o kuchnie. Nasz zespół składa się z profesjonalnych projektantów, którzy dzięki zdobytej wiedzy i długoletniemu doświadczeniu wykonają i przedstawią realistycznie wykonany projekt kuchni w trójwymiarowej (3D) wizualizacji komputerowej. W projekcie uwzględnione mogą zostać plany położenia płytek oraz niezbędnych instalacji. Oferujemy szeroką gamę kolorystyczną lakierów oraz liczne modele i wzory do wyboru. Mamy nowoczesne spojrzenie, ale zachowujemy tradycyjne podejście do jakości.

Zapraszamy do kontaktu

Stworzone przez nas kuchnie toruń odznaczają się funkcjonalnością i ergonomią – są idealnie dopasowane do każdego pomieszczenia, nawet o małej powierzchni. Podczas wyrobu stosujemy nowoczesne rozwiązania i systemy po to, aby ułatwić codzienne funkcjonowanie i życie. Nasze meble słyną ponadto z estetycznego wykonania. Bardzo ważną cechą naszych mebli jest trwałość. Zlecając nam projekt i wykonanie kuchni, Klient może być spokojny, jeśli chodzi o jakość. Bazujemy wyłącznie na najlepszych materiałach.

Chcesz cieszyć się pięknymi, estetycznymi meblami kuchennymi w swoim domu? Jeśli tak, koniecznie skontaktuj się z naszą firmą. Przyjedziemy do Ciebie na miejsce w celu dokonania pomiaru, stworzymy projekt w nowoczesnej technologii oraz wykonamy i zamontujemy meble najwyższej jakości. Kompleksowa obsługa w atrakcyjnej cenie!

Kuchnie Toruń
0

Lat na rynku

0

Zrealizowanych zamówień

0

Miesiące gwarancji

0

% zadowolonych Klientów

Mapka lokalizacyjna
Opinie o nas

Pracujemy na akcesoriach
renomowanych firm

Nasze wnętrza współgrają
z różnymi producentami AGD

Nasze usługi świadczymy
w obrębie całej Polski jak i zagranicą