Kuchnie Kruszwica

Wysokiej jakości meble w atrakcyjnych cenach

Wyjątkowy design w Twojej kuchni jest możliwy za sprawą naszej firmy. Działamy na rynku nieprzerwanie od 1988 roku. Specjalizujemy się w tworzeniu oryginalnych mebli do kuchni, a także innych pomieszczeń w domu, mieszkaniu czy też biurze. Kuchnie Kruszwica dostosowane są do indywidualnych potrzeb i oczekiwań każdego Klienta. Zależy nam na jak najlepszej opinii użytkowników mebli.

Bazując na technologiach XXI wieku oraz korzystając z materiałów pochodzących od najlepszych firm, tworzymy wysokojakościowe meble kuchenne, które z całą pewnością posłużą każdemu na długie, długie lata.

Kuchnie Kruszwica
Meble w wielu barwach, wzorach i stylach

Tworząc nasze meble kuchenne, korzystamy z wysokiej jakości surowców. Użyte do produkcji materiały posiadają wszelkie atesty i spełniają obowiązujące normy oraz są odporne na działanie czynników, takich jak: woda, tłuszcz, różnego rodzaju środki chemiczne używane w gospodarstwie domowym, wysoka temperatura.

Tworzymy:

  • kuchnie o tradycyjnym wyglądzie;
  • kuchnie nowoczesne;
  • kuchnie Kruszwica klasyczne;
  • meble łazienkowe;
  • meble do innych pomieszczeń.

Do wyrobu mebli używamy surowców:

Najwyższa jakość mebli kychennych na wymiar

Najwyższej jakości

Atestowane meble kuchenne

Z atestami

Meble kuchenne odpowrne na wodę

Odpornych
na wodę

Meble kuchenne odporne na tłuszcz

Odpornych
na tłuszcz

Meble kuchenne odpoerne na środki chemiczne

Odpornych
na śordki
chemiczne

Meble kuchenne odporne na wysokie temeperatury

Wytrzymałych
na wysokie
temperatury

  

Służymy pomocą przy aranżacji wnętrz. Oferujemy szeroką gamę kolorystyczną lakierów oraz liczne modele i wzory do wyboru. Nasz zespół składa się z profesjonalnych projektantów, którzy dzięki zdobytej wiedzy i długoletniemu doświadczeniu wykonają i przedstawią realistycznie wykonany projekt kuchni w trójwymiarowej (3D) wizualizacji komputerowej. W projekcie uwzględnione mogą zostać plany położenia płytek oraz niezbędnych instalacji.

Fachowa pomoc od A do Z!

Kuchnie Kruszwica odznaczają się funkcjonalnością i ergonomią – są idealnie dopasowane do każdego pomieszczenia, nawet o małej powierzchni. Podczas wyrobu stosujemy nowoczesne rozwiązania i systemy po to, aby ułatwić codzienne funkcjonowanie i życie. Nasze meble słyną ponadto z estetycznego wykonania. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zachować piękno kuchni i innych mebli. Bardzo ważną cechą jest trwałość. Zlecając naszej firmie projekt i wykonanie kuchni, Klient może być spokojny, jeśli chodzi o jakość. Bazujemy wyłącznie na najlepszych materiałach. Chcesz cieszyć się pięknymi, estetycznymi meblami kuchennymi w swoim domu? Jeśli tak, koniecznie skontaktuj się z naszą firmą. Przyjedziemy do Ciebie na miejsce w celu dokonania pomiaru, stworzymy projekt w nowoczesnej technologii oraz wykonamy meble najwyższej jakości, które zostaną przez nasz zespół specjalistów zamontowane. Kompleksowa obsługa!

Kuchnie Kruszwica
0

Lat na rynku

0

Zrealizowanych zamówień

0

Miesiące gwarancji

0

% zadowolonych Klientów

Mapka lokalizacyjna
Opinie o nas

Pracujemy na akcesoriach
renomowanych firm

Nasze wnętrza współgrają
z różnymi producentami AGD

Nasze usługi świadczymy
w obrębie całej Polski jak i zagranicą