Opinie klientów

Opinie Klientów

Bardzo rzetelna i profesjonalna firma, doskonałej jakości materiały oraz wykonanie. Robiliśmy w firmie meble do dwóch kuchni, tak więc mamy z Gozdaninem duże doświadczenie 🙂. Ogromny atut to fakt, że nawet po gwarancji nie zostawiają klienta bez pomocy. Polecamy !!!

Beata RakowskaSwarzędz

Rewelacyjne meble! Świetnie sprawują się w mojej kuchni. Solidne wykonanie i do tego bardzo estetyczne. Polecam wszystkim tym, którzy szukają mebli wysokiej jakości.

Kasia Dąbrowska Gniezno

Kuchnie Gozdanin to właśnie to, czego szukałam. Wykonali dla mnie kuchnie na wymiar. Wszystko pasuje, wygląda pięknie. Nie mogę się nacieszyć. Meble na piątkę z plusem. :)

Aleksandra Król Inowrocław

Tak, tak, tak! Szczerze polecam. Rzetelne i staranne wykonanie. W przyszłości zdecydujemy się z żoną również na meble do łazienki.

Grzegorz Nowakowski Mogilno

Bardzo miła obsługa, fachowe podejście do klienta. Zostaliśmy obsłużeni bardzo profesjonalnie i sprawnie. Współpraca z firmą to czysta przyjemność!

Kamil Lewandowski Przeźmierowo

Na duży plus zasługuje to, że klient otrzymuje wizualizację 3D. Nam to bardzo pomogło wyobrazić sobie naszą przyszłą kuchnię! Jeszcze raz wielkie dzięki.

Daria Dominiczak Poznań

Meble w kuchni posiadam od niecałych dwóch lat. Odporne na działanie wody, pary, tłustych substancji. Gorąco polecam!!

Agnieszka Lepsza Warszawa

0

Lat na rynku

0

Zrealizowanych zamówień

0

Miesiące gwarancji

0

% zadowolnych Klientów

Nasze usługi świadczymy
w obrębie całej Polski jak i zagranicą